Мрежови компоненти Cisco от OutMax.bg
  РЕЖИМ
 Пазарувай по категории
 
Филтриране на Мрежови компоненти
Ключова дума Минимална цена Максимална цена
Вид:
Стандарт:
Скорост:
Производител:
   Начало » Мрежови компоненти Нашите най-добри оферти!
Сортирай по: Име Цена
SF110D-05 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 5 x RJ45
58.52 лв.
SF110D-08 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 8 x RJ45
69.79 лв.
SG110D-05 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 5 x RJ45
82.67 лв.
SG110D-08 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45
91.49 лв.
SF110D-16 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 16 x RJ45
105.24 лв.
Power Injector (802.3af) Cisco
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3af; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 2 x RJ45
109.45 лв.
SF110-16 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 16 x RJ45
115.06 лв.
SF110-24 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 24 x RJ45
130.31 лв.
SF110D-08HP Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 8 x RJ45
199.60 лв.
Power Injector - AP1040/1140/1260/3500/3600 Series-SPARE Cisco
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3af; Скорост: N/A; Портове: 2 x RJ45
207.66 лв.
SG110-16 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45
232.67 лв.
SG110D-08HP Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45
251.26 лв.
RV160 VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 5 x RJ45
256.24 лв.
SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
268.22 лв.
SG110-24 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 22 x RJ45, 2 x SFP
304.10 лв.
SG112-24 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 22 x RJ45, 2 x SFP
313.48 лв.
MGBLX1 Cisco
Вид: SFP модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
349.38 лв.
SG110-16HP Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45
356.35 лв.
Cisco RV260 VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 9 x RJ45
366.84 лв.
SF250-24 24-Port 10/100 Smart Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
370.81 лв.
MGBLH1 Cisco
Вид: SFP модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
387.32 лв.
SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
403.40 лв.
GLC-TE= 1000BASE-T SFP Cisco
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
431.30 лв.
SG250-18 18-Port Gigabit Smart Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45, 2 x SFP
436.39 лв.
SF220-48P 48-Port 10 100 PoE Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 2 x RJ45/SFP
471.53 лв.
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
479.22 лв.
SG250-26 26-port Gigabit Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality
522.61 лв.
SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
674.24 лв.
SG350-28 28-port Gigabit Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality, 2 x SFP
770.39 лв.
SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 50 x RJ45, 2 x SFP
839.92 лв.
SG250-26P 26-port Gigabit PoE Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality
842.36 лв.
ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES Cisco
Вид: Firewall;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, USB
906.18 лв.
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
953.65 лв.
SG350-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP, 2 dual personality
953.89 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 48p GigE Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
1029.78 лв.
SG350-28MP 28-port Gigabit POE Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 2 x SFP
1337.51 лв.
SG350-52 52-port Gigabit Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 52 x RJ45, SFP
1516.72 лв.
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Lite Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
2402.95 лв.
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
2663.66 лв.
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 4 x SFP
3202.58 лв.
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 50 x RJ45, 2 x SFP
3340.03 лв.
ASA 5508-X with FirePOWER services Cisco
Вид: Firewall;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, 1 x USB
3431.92 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 48p GigE Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP+
3846.56 лв.
Catalyst 2960-X 48 GigE 4 x 1G SFP LAN Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
4221.71 лв.
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 4 x 1G SFP LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
6154.73 лв.
 
  Връзка с нас
Връзка с нас
  Връзка с нас
  Вход в системата
Email:
Парола:
Запомни ме?


  Поръчка
Вашата поръчка е празна.
0Продукти в поръчката:
0.00 лв.Общо:
  Плащане
Методи на плащане
  Мейлинг лист
Абонамент в нашият мейлинг лист:
Email:
  Реклама
Всички цени са с включен ДДС!   
Посетете OUTMAX.BG в ShopMania