Мрежови компоненти - 802.3z, от OutMax.bg
  РЕЖИМ
 Пазарувай по категории
 
Филтриране на Мрежови компоненти
Ключова дума Минимална цена Максимална цена
Вид:
Стандарт:
Скорост:
Производител:
   Начало » Мрежови компоненти Нашите най-добри оферти!
Сортирай по: Име Цена
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
492.85 лв.
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
980.78 лв.
 
  Връзка с нас
Връзка с нас
  Връзка с нас
  Вход в системата
Email:
Парола:
Запомни ме?


  Поръчка
Вашата поръчка е празна.
0Продукти в поръчката:
0.00 лв.Общо:
  Плащане
Методи на плащане
  Мейлинг лист
Абонамент в нашият мейлинг лист:
Email:
  Реклама
Всички цени са с включен ДДС!   
Посетете OUTMAX.BG в ShopMania