Мрежови компоненти Страница 4 от OutMax.bg
  РЕЖИМ
 Пазарувай по категории
 
Филтриране на Мрежови компоненти
Ключова дума Минимална цена Максимална цена
Вид:
Стандарт:
Скорост:
Производител:
   Начало » Мрежови компоненти Нашите най-добри оферти!
Сортирай по: Име 5 страници « <        [4]   > Цена
GS1920-24 v2 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x Dual personality
359.82 лв.
Cisco RV260 VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 9 x RJ45
365.66 лв.
MGBLH1 Cisco
Вид: SFP модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
375.64 лв.
GS1350-6HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 5 x RJ45, 1 x SFP
381.92 лв.
GS1920-8HPv2 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, 2 x dual personality
382.04 лв.
RV340 Dual WAN Gigabit VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 6 x RJ45, 2 x USB
387.14 лв.
SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
389.65 лв.
SG110-16HP Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45
397.22 лв.
LGS124P Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45
403.93 лв.
LGS326 Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
403.93 лв.
LRT224 Linksys
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 6 x RJ45
403.98 лв.
1920S 24G 2SFP Switch HPE
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
404.18 лв.
GS1300-10HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 10 x RJ45
405.38 лв.
RV320 Dual WAN VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 6 x RJ45, USB
413.65 лв.
MSR920 Router HP
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 10 x RJ45
420.02 лв.
UniFi Switch US-8-150W UBIQUITI
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, 2 x SFP
420.34 лв.
SG250-18 18-Port Gigabit Smart Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45, 2 x SFP
421.52 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 24 port GigE Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP
432.16 лв.
TEG-2248WS TRENDnet
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 52 x RJ45, 2 x Mini-GBIC
432.53 лв.
GLC-TE= 1000BASE-T SFP Cisco
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
436.36 лв.
SF300-24 24-port 10/100 Managed Switch with Gigabit Uplinks Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
444.35 лв.
TPE-1020WS TRENDnet
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 10 x RJ45, 2 x SFP
459.07 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 16 port Gig Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45, 2 x SFP
459.17 лв.
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
484.84 лв.
Ethernet 10Gb 2-port 530FLR-SFP+ Adapter HP
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 2 x SFP
494.15 лв.
SG250-26 26-port Gigabit Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality
504.80 лв.
SG350-10MP 10-port Gigabit POE Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, 2 x SFP
523.66 лв.
MGBBX1 Cisco
Вид: SFP модул;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
523.91 лв.
GS724TP Netgear
533.57 лв.
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
532.27 лв.
DGS-1210-24P D-Link
539.53 лв.
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP
538.27 лв.
USG20-VPN Firewall ZyXEL
Вид: Firewall;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 5 x RJ45, 1 x SFP, 1 x USB
543.66 лв.
GS1900-24HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
546.89 лв.
GS324TP Netgear
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
555.46 лв.
QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Low Profile DELL
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: 802.3an; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 2 x SFP
560.33 лв.
XGS1930-28 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 4 x SFP+
564.29 лв.
GS1300-18HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45
574.03 лв.
S350 Series GS348T Netgear
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
575.16 лв.
GS1900-48 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 2 x SFP
576.28 лв.
DGS-1210-28MP D-Link
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP
582.50 лв.
DGS-1026MP D-Link
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
590.96 лв.
LGS318P Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45
605.93 лв.
GS2210-8HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 X RJ45, 2 x SFP
614.95 лв.
UniFi Switch 16 (150W) UBIQUITI
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45, 2 x SFP
616.78 лв.
SR2024T-EU Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
621.98 лв.
RV325 Dual Gigabit WAN VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45, USB
624.48 лв.
GS1920-48 v2 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 44 x RJ45, 4 x Dual Personality
627.86 лв.
GS1350-12HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 10 x RJ45, 2 x SFP
629.51 лв.
DGS-1210-48 D-Link
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 44 x RJ45, 4 x SFP
634.54 лв.
SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
645.88 лв.
DGS-1210-28P D-Link
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP
681.43 лв.
X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter DELL
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
692.93 лв.
1920S 48G 4SFP Switch HPE
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
704.15 лв.
LGS528 Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 2 x SFP
704.93 лв.
SF302-08MP 8-Port 10 100 Max PoE Managed Switch with GB Uplinks Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 8 x RJ45, 2 x SFP
729.46 лв.
GS1300-26HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45
766.04 лв.
PN0108 Aten
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 8 x RJ45, 8 x C13
766.19 лв.
LGS326P Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
767.52 лв.
GS1920-24HPv2 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x dual personality
784.61 лв.
SG250-26P 26-port Gigabit PoE Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality
806.94 лв.
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet DELL
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 2 x RJ45
823.52 лв.
5 страници « <        [4]   >
 
  Връзка с нас
Връзка с нас
  Връзка с нас
  Вход в системата
Email:
Парола:
Запомни ме?


  Поръчка
Вашата поръчка е празна.
0Продукти в поръчката:
0.00 лв.Общо:
  Плащане
Методи на плащане
  Мейлинг лист
Абонамент в нашият мейлинг лист:
Email:
  Реклама
Всички цени са с включен ДДС!   
Посетете OUTMAX.BG в ShopMania