Мрежови компоненти Страница 5 от OutMax.bg
  РЕЖИМ
 Пазарувай по категории
 
Филтриране на Мрежови компоненти
Ключова дума Минимална цена Максимална цена
Вид:
Стандарт:
Скорост:
Производител:
   Начало » Мрежови компоненти Нашите най-добри оферти!
Сортирай по: Име 5 страници « <          [5]  Цена
SG350-28 28-port Gigabit Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x Dual Personality, 2 x SFP
830.66 лв.
GS2210-24 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 4 x SFP
840.78 лв.
SF500-24-K9-G5 Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
849.25 лв.
RV345P Dual WAN Gigabit VPN Router Cisco
Вид: Рутер;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45, 2 x USB
873.73 лв.
GS1350-18HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 18 x RJ45, 2 x Combo
894.12 лв.
SG350-28P 28-port Gigabit PoE Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP, 2 dual personality
914.84 лв.
ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE Data, 1GE Mgmt, AC, 3DES/AES Cisco
Вид: Firewall;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, USB
919.91 лв.
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Cisco
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: 802.3z; Скорост: 10/100/1000Mbps; 
965.96 лв.
GS1900-48HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 2 x SFP
973.61 лв.
10GBASE-SR SFP Module  Cisco
Вид: SFP модул;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; 
988.99 лв.
DGS-1210-52P D-Link
997.10 лв.
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
993.50 лв.
Catalyst 2960C Switch 8 FE 2 x Dual Uplink Lan Lite Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 11 x RJ45, 2 x SFP, USB
1001.95 лв.
GS752TPv2 Netgear
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
1018.56 лв.
Cisco MDS9000 4 Gb FC SFP Short Wave Transceiver HP
Вид: Оптичен модул;  Стандарт: N/A; Скорост: N/A; 
1055.04 лв.
2530-24G Switch HP
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP
1067.45 лв.
FC1242SR 4Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter HP
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: N/A; Скорост: N/A; Портове: 2 x LC
1079.86 лв.
GS1920-48HP v2 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 44 x RJ45, 4 x Dual Personality
1095.19 лв.
XGS1930-28HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP+
1120.43 лв.
PN9108 Aten
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: 802.3u; Скорост: 10/100Mbps; Портове: 8 x RJ45, 8 x C13
1127.38 лв.
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module Cisco
Вид: Мрежови модул;  Стандарт: N/A; Скорост: N/A; 
1155.67 лв.
LGS528P Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 2 x SFP
1169.51 лв.
SG350X-24 24-port Gigabit Stackable Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x dual personality, 2 x SFP
1171.78 лв.
GS1350-26HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x combo
1173.60 лв.
Catalyst 2960L 16 port GigE with PoE Cisco
1222.04 лв.
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 16 x RJ45, 2 x SFP
1219.32 лв.
XGS1930-52 ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP+
1224.90 лв.
GS752TP ProSAFE Gigabit PoE/PoE+ Smart Switches Netgear
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
1270.87 лв.
2530-48G Switch HP
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
1340.52 лв.
GS2210-24HP ZyXEL
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP/RJ-45
1353.32 лв.
82E 8Gb 2-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter HP
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: N/A; Скорост: N/A; 
1365.34 лв.
SG350-28MP 28-port Gigabit POE Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 28 x RJ45, 2 x SFP
1456.08 лв.
SG350-52 52-port Gigabit Managed Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 52 x RJ45, SFP
1466.78 лв.
FC1142SR 4Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter HP
Вид: Мрежова карта;  Стандарт: N/A; Скорост: N/A; 
1479.53 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 24 port GigE Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP+
1487.29 лв.
SG250-50P 50-Port Gigabit PoE Smart Switch Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 2 x SFP
1588.22 лв.
Catalyst 2960L 48 port GigE 4 x 1G SFP Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
1881.41 лв.
LGS552P Linksys
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 50 x RJ45, 2 x SFP
1916.84 лв.
DGS-3120-48TC/SI D-Link
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
2042.86 лв.
Catalyst 2960-X 24 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP
2091.67 лв.
Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch HPE
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 2 x SFP+
2358.31 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 24 port Gig Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 24 x RJ45, 4 x SFP+
2379.66 лв.
Catalyst 2960-X 24 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
2383.15 лв.
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Lite Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 x SFP
2398.00 лв.
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 4 x SFP
3012.30 лв.
ASA 5508-X with FirePOWER services Cisco
Вид: Firewall;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 8 x RJ45, 1 x USB
3306.76 лв.
Catalyst 2960 24 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base Image Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 26 x RJ45, 2 X SFP
3333.14 лв.
Catalyst 2960 Plus 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 50 x RJ45, 2 x SFP
3333.14 лв.
Catalyst 2960-X 48 GigE 4 x 1G SFP LAN Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
4174.25 лв.
Catalyst 2960L Smart Managed 48 port Gig Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ae; Скорост: 10/100/1000/10000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP+
5757.44 лв.
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 4 x 1G SFP LAN Base Cisco
5762.89 лв.
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 4 x SFP
5749.65 лв.
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W 2 x 10G SFP+ LAN Base Cisco
Вид: Суич;  Стандарт: 802.3ab; Скорост: 10/100/1000Mbps; Портове: 48 x RJ45, 2 x SFP
7372.64 лв.
5 страници « <          [5] 
 
  Връзка с нас
Връзка с нас
  Връзка с нас
  Вход в системата
Email:
Парола:
Запомни ме?


  Поръчка
Вашата поръчка е празна.
0Продукти в поръчката:
0.00 лв.Общо:
  Плащане
Методи на плащане
  Мейлинг лист
Абонамент в нашият мейлинг лист:
Email:
  Реклама
Всички цени са с включен ДДС!   
Посетете OUTMAX.BG в ShopMania