Netgear ProSafe GS716Tv3 от OutMax.bg
  РЕЖИМ
 Пазарувай по категории
 

235.78 лв. 235.12 лв.

62.16 лв.

237.41 лв. 237.12 лв.
 Начало » » Netgear ProSafe GS716Tv3
Outmax.bg детайли:
Код: 77240534
Активен от: 28-05-2012
Обновен: 22-09-2019
Бруто тегло: 2.60 кг.
Гаранция: N/A
Цена: 246.12 лв.
Доставка:
 за София 3.90 лева
 за страната 8.50 лева
Наличност: Поръчвате днес, изпращаме днес.

Мрежови суич
Netgear ProSafe GS716Tv3
Вид: Суич
Стандарт: 802.3ab
Скорост: 10/100/1000Mbps
Портове: 16 x RJ45, 2 x SFP
ProSafe GS716Tv3 Image 1
Netgear ProSafe GS716Tv3 Image
СЕГА САМО:
246.12 лв.
246.36 лв.  
   ОПИСАНИЕ    СПЕЦИАЛНИ ОФЕРТИ      КОМЕНТАРИ


 


Specifications


Network Protocol and Standards Compatibility

   IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
   IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
   IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
   IEEE 802.3x full-duplex flow control

Interfaces

   GS716T-200: 16 RJ-45 connectors for 10BASE-T, 100BASE-TX and 1000BASE-T (Auto Uplink on all ports)
   2 Dual Personality SFP slots for fiber Gigabit Ethernet modules

Administrative Switch Management

   RFC 1213 MIB II
   RFC 1643 Ethernet Interface MIB
   RFC1493 Bridge MIB
   Jumbo Frame Support (up to 9 KB)
   IEEE 802.1Q Tag VLAN
   GS716T-200: 128 Static VLANs
   IEEE 802.1p (Class of Service)
   DSCP - L3 QoS
   Port -based ingress/egress rate limiting
   IEEE 802.3ad static or dynamic link aggregation (LACP)
   DHCP client function
   Broadcast storm control
   Port mirroring (many-to-one)
   Port setting
   Green features: Power saving by cable length ( <10m). Power saving by auto power when link down
   IGMP snooping v1/v2
   IEEE 802.1x (RAIDUS)
   Access control list (ACL) - MAC, IP
   SNTP
   IEEE 802.1ab LLDP
   Protected ports**
   HTTP and HTTPS
   Auto denial-of-service (DoS) prevention
   Syslog
   Ping & traceroute
   Web-based configuration, anywhere on the network
   Smartwizard Discovery Utility program auto discovers devices (up to 254 agents/switches); set system configuration to each agent
   Configuration backup/restore (easy to configure more than one switch)
   Password access control
   Firmware upgradeable
   Support of Ethernet audio/video (EAV)*

Active Flow Control

   Full-duplex IEEE 802.3x pause frame flow control
   Half-duplex back-pressure control

Performance Specifications

   Forwarding modes: Store-and-forward
   Bandwidth: GS724T-300 = 48 Gbps, GS716T-200 = 32 Gbps
   Network latency:
   GS716T-200 average latency 4.5 us for 1000 Mbps with 64 bytes
   Buffer memory: 512 KB embedded memory per unit
   Priority queues: 4
   Priority queuing: Weighted Round Robin (WRR)
   Address database size: 8,000 media access control (MAC) addresses per system
   Addressing: 48-bit MAC address
   Mean time between failures (MTBF): Waiting for ODM to complete the MTBF reports.
   Acoustic Noise:
   GS716T-200: 33 dBA

LEDs

   Unit: Power
   Per port: Link, activity, speed, duplex

Power Supply

   Maximum Power Consumption:
   - GS716T - 16.5W
   100-240V AC/50-60 Hz universal input

Physical Specifications

   Dimensions (h x w x d):
   - GS716T-200: 43 x 440 x 260 mm (1.7 x 17.3 x 10.2 in)
   Weight:
   - GS716T-200: 2.56 kg (5.64 lb)

Environmental Specifications

   Operating temperature: 32° to 131°F (0° to 55° C)
   Storage temperature: -4° to 158°F (-20° to 70° C)
   Operating humidity: 90% maximum relative humidity, non-condensing
   Storage humidity: 95% maximum relative humidity, non-condensing
   Operating altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum
   Storage altitude: 10,000 ft (3,000 m) maximum

Electromagnetic Compliance

   CE mark, commercial
   FCC Part 15 Class A
   VCCI Class A
   EN 55022 (CISPR 22)
   EN 55024 (CISPR 24)
   C-Tick

Safety Agency Approvals

   UL listed (UL 1950)/cUL
   IEC 950/EN 60950
   CE mark, commercial
   CUL 60950 (Listed)/EN 60950 (Low Voltage Directive)
   CB
   CCC

Modules

   NETGEAR ProSafe AGM731F 1000BASE-SX SFP GBIC Module with LC connectors for 50um or 62.5um multi-mode fiber cable
   NETGEAR ProSafe AGM732F Fiber 1000BASE-LX SFP GBIC Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable
   NETGEAR ProSafe AGM733 Fiber 1000BASE-ZX SFP GBIC Module with LC connectors for 9um single-mode fiber cable

Package Contents

   16-port Gigabit Smart Switch (GS716T-200)
   Rubber footpads
   Power cord
   Rack-mount kit
   Smart Switch resource CD
   Smart Switch installation guide

Ordering Information

GS716T-300

   North America: GS716TNA-300NAS
   Europe: GS716TEU-300EUS
   Asia & Japan: GS716T-300AJS


Предложи цена!


    В случай, че цената в момента е твърде висока за Вашите очаквания, но бихте закупили продукта на друга, по-ниска цена, можете да попълните формата по-долу, а ние ще Ви информираме веднага щом е възможно да Ви предложим продукта на желаната от Вас цена. Вашето запитване ще бъде валидно през следващите 60 календарни дни.

Вашето име:
Вашият телефон:
Вашият имейл:
Коментар:
Очаквана цена:
captcha
Въведете кода:



Купи на лизинг!


    Уважаеми клиенти,
Процедурата за покупка на лизинг се извършва след одобрение на Вашата кандидатура от служители на ТБИ Кредит. В случай че желаете да се възползвате от услугата, моля да ни изпратите по факс или имейл, попълнени и подписани саморъчно, следните два документа:


Декларация
Искане за финансиране

Лизингов калкулатор:

Срок на лизинга:

       
Клиент съм на ТБИ Кредит.

TBI Credit





Купи този продукт за 830 бонус точки!



    Можете да получите този продукт, използвайки натрупаните бонус точки от Вашата сметка. Ако разполагате с достатъчно точки и желаете да ги използвате за този продукт, моля попълнете данните от Вашия акаунт в долната форма. Наш служител ще извърши проверка и ще се свърже с Вас до 24 часа за да Ви информира кога и как ще Ви бъде изпратен продукта.


Вашето име:
Вашият телефон:
Вашият имейл:
captcha
Въведете кода:
TBI Credit


Отзиви / Коментари
За този продут няма отзиви.
Количество:
Напиши Ревю

 
  Връзка с нас
Връзка с нас
  Връзка с нас
  Вход в системата
Email:
Парола:
Запомни ме?


  Поръчка
Вашата поръчка е празна.
0Продукти в поръчката:
0.00 лв.Общо:
  Плащане
Методи на плащане
  Мейлинг лист
Абонамент в нашият мейлинг лист:
Email:
  Реклама
Всички цени са с включен ДДС!   
Посетете OUTMAX.BG в ShopMania